Soustředění v BOSE Bosonohy: 22.-24.ledna 2016

Informace pro účastníky soustředění:

Příjezd je možný již v pátek 22.1.2016, odjezd v neděli 24.1.2016. od 14 hodin.
1/ PŘÍJEZD v pátek 22.1.2016 od 16.00h. - kdo přijede již v pátek, ubytuje se a trénink by začal v 16,30-17h. podle toho, jak se sejdeme

 
2/ UBYTOVÁNÍ: spát budeme v prostorách CVČ na karimatkách. Náročnější si musí přinést vlastní měkčí spaní (např „nafukovačku“). Máte-li karimatku, vezměte ji pro jistotu s sebou, kupovat je však speciálně nemusíte – nějaké podložky jsou k dispozici i v CVČ. Vezměte si své spacáky nebo deky a polštářky. CVČ je vytápěné, takže zima určitě nebude.
 
3/ STRAVOVÁNÍ:
Prosím rodiče opět o nějaké dobroty, které bychom použili na svačinky a snídaně – tj. sladké i slané buchty, vánočky, pomazánky, sýry, ovoce apod.  
- Páteční a sobotní večeři bychom zvládli na místě, předpokládám, že všichni opět uvítají nenáročnou večeři jako např. špagety s kečupem a sýrem, sekanou apod.
- K sobotní a nedělní snídani a svačinkám bychom tradičně využili Vašich příspěvků formou „naturálií“ 
- Sobotní oběd je opět domluvený v místní restauraci, „U Čoupků“
- Pitný režim: sirup + voda bude k dispozici po celý den, ráno čaj nebo kakao. Pokud by toto někomu nevyhovovalo, je nutné si přinést vlastní pití (např. minerálky)
 
4/ TRÉNINKY:
Tréninky budou probíhat ve 2 místnostech CVČ, mohou tedy současně trénovat obě věkové kategorie se svými trenérkami zvlášť. Předpokládám že v pátek by se trénovalo cca 1,5 hodiny, v sobotu dopoledne dokud budou všichni čerství 2 hodiny, odpoledne 2-3 hodiny. V neděli dopoledne by se pak seště trénovalo cca 2 hodiny 
 
5/ VOLNÝ ČAS:
Menší děti opět mohou využívat hernu CVČ a budeme mít k dispozici pohádky a filmy na DVD (hlavně na večer). Starší budou mít k dispozici sál k individuálnímu trénování.
5/ ODJEZD: V neděli budeme mít ještě dopolední tréninky, které budou končit cca kolem 13 hodiny. Poté se budeme balit k odjezdu.
6/ CELKOVÁ CENA: za akci vychází 450 Kč. (pá+so+ne). Bez pátku 400 Kč.

CO DOPORUČUJI VZÍT S SEBOU:
- karimatku, nafukovačku + spacák nebo deku na spaní + polštářek (příp. „usínacího plyšáka“)
- oblečení na tancování 
- běžné oblečení tipy: trička (dlouhý+krátký rukáv), svetřík–bunda, legíny, ponožky, kalhotky (slipy), kalhoty, příp.sportovní souprava, oblečení na spaní (nemusí být pyžamo) – v Bose se bude trvale topit, není tedy nutné brát jen teplé, ale můžete přibalit i tričko s krátkým rukávem nebo tenké kalhoty. 
- Boty: 1.na venkovní aktivity, 2. na tancování do sálu, 3. přezůvky (nazouvací) na chození po budově CVČ.
- toaletní potřeby: kartáček, pasta, hřeben, gumičky, krémy, léky 
- ručník
- lahve na pití (PET) 0,5 nebo 0,75l (na sál při tancování)
- deštník nebo pláštěnku v případě špatného počasí když půjdeme na oběd.

Těší se na Vás všechny Vaše trenérky Maria Miteva, Denisa Tomečková, Markéta Špičková, Silvie Radiměřská, Ilona Brunová