2017/2018

Letos nově otevíráme sloužku pro nejmenší tanečnice a tanečníky, takže opět máme 3x Chimney : KIDS, MINI a BABY. Současně s nejmenšími 4letými BABY se k trénování skupiny vrací Ilona Brunová, o něco málo starší děvčátka ve složce MINI trénuje mladá trenérka Markéta Špičková, která se současně věnuje také Chimney KIDS (show dance) společně s Ivetou Brunovou (street dance). 
 

2016/2017

Junioři se nám "rozběhli po Světe" dvě děvčata odešla do jiných skupin, ostatní dali přednost jiným aktivitám, které je v průběhu let oslovily více než tanec. Děcka, strávili jsme spolu několik prima sezón, děkuji Vám za ně a přeji všem, ať se Vám daří ve všem do čeho se pustíte !!!
CHIMNEY BABY a CHIMNEY KIDS jedou dál pod vedením  Markéty Špičkové a Adély Šauerové :-)

2015/2016

Sezóna 2015/2016 byla opět v duchu změn v lektorském týmu, který se nám tentokrát   zcela vyměnil : složku Chimney, která v letošní sezóně přestoupila z dětské věkové kategorie do juniorské (12-15tiletí) trénuje mladá profesionální tanečnice a trenérka Maria Miteva, Mini Chimney, kteří se patří do dětské věkové kategorie (7-11tiletí) trénuje nerozlučná dvojka Markéta Špičková a Denisa Tomečková a složku předškoláčků Baby Chimney převzala od letošní sezóny Silvie Radiměřská, se kterou již spolupracujeme 2. rokem.

2014/2015

Od září 2014 má skupina místo Sandry nového trenéra Jiřího "Šrekýta" Nedomu

2013/2014

Tréninky složek MINI CHIMNEY a CHIMNEY přebírají v plném rozsahu mladé trenérky Sandra Dimitriadisová (SHOW DANCE) a Marcela Hendrychová (STREET DANCE), které připravují "své miláčky" na soutěžení v kategorii DĚTI (věk 7-11let).
Kromě pohárových soutěží máme první úspěchy také na postupových soutěžích. Děvčata ze složky CHIMNEY získaly 1.místo v show dance a 4. místo ve street dance v krajském kole a postoupily na Mistrovství ČR.

2012/2013

 

Rozšíření taneční skupiny si vyžádalo razantnější úpravy v názvu skupiny a jejích jednotlivých částí.

MINI CHIMNEY - děvčata, která nám již poněkud povyrostla do školního věku se nyní nazývají CHIMNEY.

Přípravka, která vznikla zkušebně v minulém roce "povýšila" - dostává status MINI CHIMNEY.

Skupina se rozrůstá také o složku BABY CHIMNEY - tj. ty nejmenší 4+5leté šikulky z kurzů Studia Ilony Brunové.

V Bosonohách vznikla skupina, která částečně převzala jméno místního CVČ BOSA, kde děvčata trénují. Jsou to naše BOSA CHIMNEY.

Lektorský tým se nám rozrostl o mladinkou, veselou a sympatickou trenérku Marcelu Hendrychovou, která svým nadšením všechny okouzlila.

 

2011/2012

Složka Chimney složená z děvčat juniorského věku pokračuje pod vedením Sandry Dimitriadisové v přípravě na soutěže, kterých v tomto školním roce absolvovaly několik.

Složka MINI CHIMNEY, pokračuje ve svých soutěžních úspěších a společně s nově vzniklou přípravkou Mini Chimney si dováží hned několik pohárů.

V této sezóně se skupina rozšiřuje o přípravku MINI CHIMNEY, jejíž část trénuje v Bosonohách. A také děti z přípravky si přivážejí ze soutěží ocenění!

 

2010/2011

Skupina CHIMNEY získává novou sympatickou lektorku Sandru Dimitriadisovou, která děvčata nejen připravuje na taneční soutěže ve stylu disco dance (Mezi námi děvčaty I.), ale oživuje jim tréninky také jinými formami pohybu aktuálně žádanou "Zumbou".

Malé tanečnice ze složky MINI CHIMNEY začínají se svými tanečními ukázkami sbírat první vavříny na tanečních soutěžích (předškolní kategorie) .

 

2009/2010

Tato sezóna nám začala pro složku CHIMNEY smutně. Oblíbená trenérka Martina se nám odstěhovala do Prahy a tak skupina trénovala s novými trenérkami Nikol Markovou a Veronikou Dočekalovou. Tyto však kvůli studiu působily pouze v této sezóně.

Některá děvčata se účastní historicky prvního tanečnícho soustředění skupiny CHIMNEY v Boskovicích.

V této sezóně vzniká nová skupina složená s malých děvčátek předškolního věku, která po vzájemné dohodě začíná vystupovat pod názvem MINI CHIMNEY (nynější CHIMNEY). Jejich úchvatné Šmoulí šmoulení a Piňa Colada si u diváků ihned získávají sympatie.

 

2008/2009

Rozšířili jsme tréninky na 2xtýdně a se dělí se o ně Martina Petrová s Lenkou Jaterkovou, která přináší do tréninků prvky modern dance.

V tomto roce si děvčata při volných trénincích "střihly" také něco z latinskoamerických tanců pod vedením Ilony Brunové.

 

2007/2008

Skupinu trénuje Martina Petrová, která činnost směřuje na styl show  a disco dance.

 

2006/2007

I v této sezóně se děvčata prezentují na dalších akcích a vystoupeních se svými tanečními ukázkami: Šášové, Šmoulíci a Tike Tike Kardi jehož autorkou je nová lektorka Martina Petrová.

 

2005/2006

První z tanečních pokusů nově vzniklé skupiny CHIMNEY se moc neodlišovalo od vystoupení běžných kurzů na besídkách, časem se ovšem také díky kostýmům vše začalo měnit a děvčata se začala pod vedením Ilony Brunové prezentovat na tanečních přehlídkách.