"CHIMNEY SUMMER Boskovice 2016"
 

STREET DANCE

24.7. - 29.7.2016 
Soustředění všech složek Chimney, nových zájemců o členství ve skupině i zájemců o street dance, kteří si chtějí užít týden v Boskovich
Tento týden je určen dětem a juniorům ve věku  6-15let.
 
 
 

PROGRAM

V Boskovicích se budete připravovat na novou taneční sezónu. Ve volném čase mezi tanečními bloky a cestami na obědy a večeře  se někdy těžko hledal delší časový úsek, ale přesto jsme v minulých letech navštívili Muzeum Boskovicka, kde si mohly děti vyzkoušet vyrábět mince nebo mlít obilí,  zříceninu hradu, odkud je krásně vidět celé okolí, byli jsme na noční prohlídce boskovického zámku, ve Westernovém městečku, v Technickém muzeu, pokud nám čas dovolí, můžeme si udělat výlet do nedalekého arboreta Šmelcovna, kde mají kromě nabídky rostlin i domácí zvířata a prodejnu s okrasnými kamínky a kameny, které si děti kupovaly na památku. Avšak i v areálu školy jsou možnosti, kde se děti mohou "vyřádit". Je zde spousta travnatých ploch, kde jsme hráli hry, hledáli poklady, sváděli vodní bitvy nebo hráli ping-pong ....  Opět připravíme i celotýdenní soutěžní program. Samozřejmě, že bude také přichystané DVD s nějakou pěknou pohádkou nebo pro ty starší s  tanečním filmem pro večerní chvilky před spaním.

VÝUKA

Převážnou část výuky opět budeme mít přímo v prostorách VOŠ, kde je i ubytování, ale chceme také zajít do prostor TJ, kde je i zrcadlová stěna. Dětem a juniorům se budou věnovat naše tři trenérky Silvie Radiměřská , Markéta Špičková a Denisa Tomečková, které budou s naší skupinou spolupracovat i v příští sezóně.

Předběžně počítáme se třemi 1,5 hodinovými bloky výuky denně, je však možné, že podle situace výuku ještě na místě upravíme, případně uděláme některé odpoledne volné, aby se mohl uskutečnit některý z výletů.  

UBYTOVÁNÍ

Ubytováni budete v internátní budově - tzv. "dřeváku".   K dispozici máme dvoulůžkové pokoje, společné sociální zařízení a sprchy jsou na chodbě hned u pokojů. Postele jsou povlečené, proto není nutné si s sebou vozit spacáky, polštáře apod. 

STRAVOVÁNÍ

Snídaně a svačinky: V domovech mládeže jsou k dispozici kuchyňky s ledničkou, vařičem a varnou konvicí, takže by bylo zbytečné na snídaně někam docházet. Snídaně budeme dětem připravovat na místě a budou snídat v internátu. Před akcí připravíme základní potraviny:  máslo, džemy, sýry, párky, jogurty, čaj, kakao, sirupy,  sušenky, ovoce apod. v místní pekárně opět plánujeme nakupovat čerstvé (mnohdy ještě teplé) pečivo na snídaně nebo svačinky (rohlíky, koláčky, pizzarohlíky…). Věříme, že si stejně jako vloni každý vybere dle chuti  a nikdo nebude trpět hladem. 

Obědy a večeře: mám dohodnuté stejně jako vloni v restauraci "Záložna" na náměstí (www.zalozna-boskovice.cz).  V poledním menu tato restaurace nabízí výběr  2-3 jídel, je však možné si vybrat i z jídelního lístku připraveného pro naši skupinu, ze kterého si budou děvčata objednávat  večeře. V minulých letech si vybral opravdu každý a dokonce nebylo nutné nijak přísně hlídat, aby si děti neobjednávaly každý den stejné jídlo.

 

ZÁVĚREČNÉ INFORMACE

DOPRAVA

Dopravu si zajišťují účastníci sami, zaparkovat je možné bez větších problémů na silnici u ubytovacích areálů.

PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY

Počítejte s částkou 3000,- Kč, do konce června uhraďte částku 2000,- Kč, doplatek můžete zaslat dle svých finančních možností do začátku akce nebo přivézt v hotovosti na místě.
Platby bankovním převodem poukazujte na náš účet č. 194628647/0300 (VS data narození dítěte).

Zaměstnancům čerpajícím příspěvek od zaměstnavatele nebo od zdravotní pojišťovny případně všem, kteří si chtějí náklady na kurz vložit do účetnictví, vystavíme na požádání fakturu nebo potvrzení o úhradě.