„PODZIMNÍ PRÁZDNINY V BOSE 2015“

 

Tento tábor pořádá taneční Studio Ilony Brunové se svojí taneční skupinou Chimney v průběhu podzimních prázdnin. Dětem, jejichž rodiče jsou ve čtvrtek a pátek v zaměstnání nabízíme také možnost přespání a to již od středy  28.10. až do pátku 30.10.2015. Tábor proběhne v I-CVČ BOSA - BosonohyOstopovická 29.

Vážení rodiče, děvčata, kluci,

Stejně jako v minulém roce bych chtěla nejen dětem ze skupiny a z mého studia, ale také jejich sourozencům i kamarádům nabídnout zajímavou kombinaci strávení podzimních  prázdnin.  V loňském roce nám na našem táboře udělali ukázku žonglérské show členové taneční skupiny Knock-Knock, děti byly unešené a proto mě pro letošní podzimní prázdniny napadla zajímavá kombinace a to PROPOJENÍ TANCE A ŽONGLOVÁNÍ.

 

Abyste si děti se svými rodiči mohli společně užít státní svátek, budeme začínat ve středu 28.10. odpoledne, kdy se kolem 16 hodiny sejdeme v BOSE Bosonohy (Ostopovická 29). Rodiče se mohou po volném dni alespoň psychicky připravit na pracovní den a děti s námi strávit nejen dny plné zajímavého programu, ale také 2 noci.

 

 

POZOR, POZOR, POZOR !!! Protože jsme taneční studio, mohou si účastníci již ve středu 28.10. odpoledne mezi 17-18.30 hodinou zatančit se suprovým tanečníkem a lektorem DOMINEM (Dominikem Haškem), působícím v Tanečním studiu B-Fresh (www.b-fresh.cz).

Večer si dáme něco k večeři a půjdeme na kutě, protože ve čtvrtek nás čeká celodenní program.

 

Čtvrtek 29.10. bude v duchu žonglování, které nám zajistí skvělá brněnská žonglérská skupina KNOCK-KNOCK (www.knock-knock.eu). A co o sobě říkají: „Jsme skupinou s velkým srdcem, nadšením a zápalem (a to doslova). A protože nás žonglování vážně baví, rádi se o naše nadšení podělíme i s Vámi.

 

 

V pátek 30.10. navážeme na středeční rozjezd s DOMINEM a strávíme s ním celé 4 hodiny super tancování !!!

PŘIJĎTE DO BOSY, URČITĚ SE NUDIT NEBUDETE!!!  

BUDE TO STÁT ZA TO!!!

 

Cena 2,5denního tábora je 500 Kč, ale je možné se zúčastnit jen některého z nabízených termínů (aktivit) v ceně 200 Kč/den (100 Kč/středa). V celkové ceně je zahrnuto nájemné, 2x oběd v místní restauraci a výuka. Zájemcům o formu „příměstského tábora“ nabízíme program mezi 8.30-17.00 hodinou (příjezd dětí mezi 8-9 hod. a odjezd kolem 17 hod.)

PŘIHLÁŠKU na tuto akci najdete ZDE. Prosím o její vyplnění, počet účastníků je omezený a musím také zkoordinovat počet strávníků, příp. i nocležníků.  Stravovat se budeme opět v Restauraci U Čoupků (https://www.hostinecucoupku.cz/).

Pro ty, kteří chtějí zažít také noční dobrodružství mimo domov,  nabízíme možnost přespání v CVČ BOSA. V tomto případě prosíme rodiče o nějaký příspěvek na večeře a snídaně formou „naturálií“ – tj. sladké i slané buchty, vánočky, pomazánky a další  dobroty….

Co doporučuji vzít s sebou:

  • karimatku, nafukovačku + spacák nebo deku na spaní + polštářek (příp. „usínacího plyšáka“)
  • Tipy na oblečení: trička 2-3(dlouhý+krátký rukáv), svetřík–bunda, ponožky, kalhotky (slipy), kalhoty, sportovní oblečení na tancování (legíny, tepláky), oblečení na spaní (nemusí být pyžamo) – v Bose se bude trvale topit, není tedy nutné brát jen teplé, ale můžete přibalit i tričko s krátkým rukávem nebo tenké kalhoty.
  • Boty: 1.na venkovní aktivity, 2. na aktivity do sálu 3. přezůvky (nazouvací) na chození po budově CVČ.
  • toaletní potřeby: kartáček, pasta, hřeben, gumičky, krémy, léky 
  • ručník
  • lahve na pití (PET) 0,5 nebo 0,75l (na sál při tancování)
  • deštník nebo pláštěnku v případě špatného počasí když půjdeme na oběd.

Spojení MHD:

Do Bosonoh jezdí autobusová linka č.69 (trasa Campus Bohunice-Bosonohy).  Z Bystrce můžete jet autobusem č. 50 a přestoupit na zast. Osová na 69, z Komína je možné jet přes Pisárky, přestoupit na trolejbus 25 a opět na zast. Osová  na autobus 69, na tuto linku je možné nastoupit také na konečné tramvají č. 6 a 8 ve Starém Lískovci. Z Lískovce jezdí také autobusy IDS-JMK např. 401.

 

Na všechny se těší

lektoři Knock-Knock, TS B-Fresh

a Ilona Brunová se svým organizačním týmem