Příměstský tábor „CHIMNEY VELIKONOCE  v Bosonohách“

 

Tento tábor pořádá taneční skupina CHIMNEY  v průběhu velikonočních prázdnin od středy 1.4.2015 (17 hod.) do pátku 3.4.2015 (17 hod.) v CVČ BOSA  (Adresa: https://www.bosabrno.cz/ Bosonohy,  Ostopovická 29).

Mohou se ho zúčastnit všichni zájemci, kteří si chtějí nejen zatančit street dance s naším skvělým trenérem a vedoucím TS Chimney  Šrekýtem, ale odnést si také s sebou nějakou památku nebo dárek k Velikonocům pro své blízké. Kromě tancování máme připravené drobné výtvarné tvoření, gumičkování a zábavné hry.

 

Cena 2denního tábora je 500 Kč, ale je možné se zúčastnit jen některého z nabízených termínů v ceně 250 Kč/den. V ceně je zahrnuto nájemné, oběd v místní restauraci U Čoupků https://www.hostinecucoupku.cz/, gumičky a materiál na tvoření. Zájemcům o formu „příměstského tábora“ nabízíme program mezi 8.30-16.00 hodinou (příjezd přespávajících dětí již ve středu kolem 17 hod.)
POZOR ve čtvrtek a pátek nabízíme pro veřejnost otevřené lekce STREET DANCE mezi 16.30-17.30 hod. – přijďte si na hodinku zatančit a něco víc se dozvědět o historii tohoto stylu. Věk není omezen!!!  Cena 50 Kč/lekci.

Pro ty, kteří chtějí zažít také noční dobrodružství mimo domov,  nabízíme přespání v CVČ BOSA. V tomto případě prosíme rodiče o nějaký příspěvek na večeře a snídaně formou „naturálií“ – tj. sladké i slané buchty, vánočky, pomazánky, ovoce a další  dobroty….  

Co doporučuji vzít s sebou:

-          karimatku, nafukovačku + spacák nebo deku na spaní + polštářek (příp. „usínacího plyšáka“)

-          máte-li stav na gumičky, příp. doplňky nebo své vlastní gumičky (gumičky budeme mít k dispozici také na místě)

-          oblečení na tancování 

-          běžné oblečení tipy: trička (dlouhý+krátký rukáv), svetřík–bunda, legíny, ponožky, kalhotky (slipy), kalhoty, příp.sportovní souprava, oblečení na spaní (nemusí být pyžamo) – v Bose se bude trvale topit, není tedy nutné brát jen teplé, ale můžete přibalit i tričko s krátkým rukávem nebo tenké kalhoty.

-          Boty: 1.na venkovní aktivity, 2. na tancování do sálu, 3. přezůvky (nazouvací) na chození po budově CVČ.

-          hygienické potřeby: kartáček, pasta, hřeben, gumičky, krémy, léky

-          ručník

-          lahve na pití (PET) 0,5 nebo 0,75l (na sál při tancování)

-          deštník nebo pláštěnku v případě špatného počasí když půjdeme na oběd.

 

Spojení MHD:

Do Bosonoh jezdí autobusová linka č.69 (trasa Campus Bohunice-Bosonohy).  Z Bystrce můžete jet autobusem č. 50 a přestoupit na zast. Osová na 69, z Komína je možné jet přes Pisárky, přestoupit na trolejbus 25 a opět na zast. Osová  na autobus 69, na tuto linku je možné nastoupit také na konečné tramvají č. 6 a 8 ve Starém Lískovci. Z Lískovce jezdí také autobusy IDS-JMK např. 401.

 

 

Na všechny se těší

lektor a trenér  Jiří „Šrekýto“ Nedoma

a organizátorka Ilona Brunová