Rozloučení v Bose

 

ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU 2014/2015 - víkend skupiny „CHIMNEY BRNO“ v CVČ BOSA Bosonohy (Ostopovická 29)

Rozloučení pořádají trenéři CHIMNEY v sobotu 13.6. (od 8.30h.) a neděli  14.6.2015 (cca do 14.00 h.).

Mohou se ho zúčastnit všichni zájemci, kteří se chtějí rozloučit s taneční sezónou, Chimney kolektivem nebo Šrekýtem.

V ceně 400 Kč je zahrnuto nájemné, 2x oběd  a 1x večeře a program (street dance, 2x2 a crew x crew battle, jam, odměňování celoročních aktivit…atd.). Je možné se zúčastnit alespoň jednoho dne (sobota 250 Kč, neděle 150 Kč).

V minulých letech jsme se s rodiči vždy na konci května sešli po tréninku a probírali spolu představy o činnosti skupiny v další sezóně, letos chceme toto setkání přesunout do BOSY a probrat vše potřebné v příjemnějším prostředí - při společném večerním posezení u grilu (s možností přespání i pro rodiče za 50 Kč) v sobotu cca od 19 hodin.

Nově se nám naskytla možnost alternativního stravování. Jedná široký výběr vakuově balených hotových jídel, která se dají podávat přímo v Bose. Ze široké nabídky jsme vybrali  9 jídel, která dětem chutnají + nabídku pečených žeber pro rodiče.  Samozřejmě, že jsme nabídku vyzkoušeli a jídla jsou opravdu chutná. Protože je nutné vše objednat cca14 dnů před akcí, prosím o vyplnění formuláře níže do konce týdne (31.5.). Bude pro nás informací nejen o stavě a ubytování, ale také o počtu účastníků: Rozlučka CHIMNEY 2014/2015.

 

Děkujeme a těšíme se jak na soutěž, tak i na setkání v Bose.

 

Šrekýto a Ilona Brunová