Příměstský tábor  o podzimních prázdninách: "CHIMNEY podzim v Bosonohách"

(CVČ BOSA, Ostopovická 29)

Příměstský tábor „CHIMNEY PODZIM v Bosonohách“
Tento tábor pořádá taneční skupina CHIMNEY v průběhu podzimních prázdnin +st.svátku od 27.10. do 29.10.2014 v CVČ BOSA (Bosonohy, Ostopovická 29)
Mohou se ho zúčastnit všichni zájemci, kteří si chtějí nejen zatančit street dance s našimi skvělými trenéry Marci a Šrekýtem, ale odnést si také s sebou nějakou památku nebo dárek k vánocům pro své blízké. Kromě tancování máme připravené drobné výtvarné tvoření, gumičkování a zábavné hry.

POZOR v každém z těchto dnů si můžete přijít mezi 16.30-17.30 (18.00) zatančit street dance.  Cena 50 Kč/lekci, věková hranice není omezena!!!

Cena 3denního tábora je 600 Kč, ale je možné se zúčastnit jen některého z nabízených termínů v ceně 200 Kč/den. V ceně je zahrnuto nájemné, oběd v místní restauraci, gumičky a materiál na tvoření.
Zájemcům o formu „příměstského tábora“ nabízíme program mezi 8.30-16.00 hodinou.
Pro ty, kteří uvítají možnost přespání v CVČ (spacáky, deky, karimatky s sebou) nabízíme pokračování programu i po 16 hodině. V tomto případě prosíme rodiče o nějaký příspěvek na večeře a snídaně formou „naturálií“ – tj. buchty, vánočky, slané dobroty, pomazánky, …. apod.
Na všechny se těší
lektoři
Marcela „Marsi“ Hendrychová
Jiří „Šrekýto“ Nedoma
a organizátorka
Ilona Brunová