„POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÝ VÍKEND S CHIMNEY"

 v CVČ BOSA Brno-Bosonohy

Srdečně zveme všechny naše bývalé a současné tanečníky, ale také nové zájemce o tancování v naší taneční skupině Chimney na "Poslední prázdninový víkend s CHIMNEY" v CVČ BOSA-Bosonohy (Ostopovická 29). 

Bývalí tanečníci si mohou zavzpomínat s kamarádkami a kamarády a třeba i zkusit zatančit, současní členové Chimney se opět mohou po 2 měsících prázdnin setkat a zájemci o tancování v naší skupině si mohou zatančit a seznámit se s našimi tanečníky i trenérkami. Všichni pak společně můžeme oslavit narozeniny našich oslavenců.

Těší se Ilona Brunová 

a  trenérky TS Chimney - Markéta Špičková a Denisa Tomečková 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Prázdninové setkání CHIMNEY proběhne od pátečního odpoledne 26.8.2016 (cca 16-17hodin) do neděle 28.8.2016 (odjezd cca v 11 hodin). Mohou se ho zúčastnit všichni, kteří se chtějí setkat s našimi tanečníky, trenérkami - prostě Chimney kolektivem.

Kromě programu, který bude určitě taneční a pohybový, budeme navíc v sobotu odpoledne slavit!!!  Protože máme hned několik adeptů na narozeninovou oslavu, tito se domluvili jsme se, že si narozky užijí společně  v Bose se svými kamarády z taneční skupiny Chimney.

V celkové ceně 400 Kč je zahrnuto nájemné, 2x nocování, 1x oběd  a 2x večeře. I když si většina užívá právě společného přespávání, je možné se zúčastnit pouze jednoho dne (pátek s večeří+přespáním za 100 Kč, sobota program s obědem a večeří 250 Kč, neděle snídaně a rozjezd 50 Kč). Grilování pro rodiče 50 Kč (špekáček pečivo, příloha) + případné přespání pro rodiče v sále na karimatkách také 50 Kč. 

 Chystáme narozeninovou párty pro všechny, kteří s námi chtějí oslavit své narozeniny!!!

 Chystáme opět sobotní grilování chutných čerstvých "globusáckých špekáčků s účastí rodičů!!!

 Chystáme samozřejmě také tancování, pro všechny, kteří o prázdninách "zaháleli":-). 


Kdo se zúčastní, vyplňte PROSÍM PŘIHLÁŠKU, ať víme kolik objednat obědů, večeří, špekáčků a narozeninových "šampíček"..... :-) :-) :-) - no prostě ať jsme na Vás připraveni na 100 %!!!

 

Pro ty, kteří budou v Bose také přespávat doporučujeme vzít s sebou:

- karimatku nebo nafukovačku + spacák nebo deku na spaní + polštářek

- oblečení na tancování 

- běžné oblečení tipy: trička (dlouhý+krátký rukáv), svetřík–bunda, legíny, ponožky, kalhotky (slipy), kalhoty,   příp.sportovní souprava, oblečení na spaní (nemusí být pyžamo)

- Boty: 1.na venkovní aktivity, 2. na tancování do sálu, 3. přezůvky (nazouvací) na chození po budově CVČ.

- hygienické potřeby: kartáček, pasta, hřeben, gumičky, krémy, léky

- ručník

- uzavíratelnou lahev na pití (PET) 0,5 nebo 0,75l (na sál při tancování)

 

Spojení MHD:

Do Bosonoh jezdí autobusová linka č.69 (trasa Campus Bohunice-Bosonohy).  Z Bystrce můžete jet autobusem č. 50 a přestoupit na zast. Osová na 69, z Komína je možné jet přes Pisárky, přestoupit na trolejbus 25 a opět na zast. Osová  na autobus 69, na tuto linku je možné nastoupit také na konečné tramvají č. 6 a 8 ve Starém Lískovci. Z Lískovce jezdí také autobusy IDS-JMK např. 401.

 

Na všechny se těší

Ilona Brunová , trenérky a všichni oslavenci