Víkendové

soustředění

22.-24.11.2013

1/ PŘÍJEZD v pátek 22.11.2013 kolem 16.00h. (pro opozdilce nejpozději do 17.00hodin) (Adresa-CVČ BOSA Ostopovická 29), děti i rodiče si mohou prohlédnout prostředí, a holky si najít co nejútulnější pelíšky společný první trénink by začal cca v 17 hodin, příp. i dříve - podle toho, jak se sejdeme.

2/ UBYTOVÁNÍ: spát budeme v prostorách CVČ na karimatkách. Náročnější si musí přinést vlastní měkčí spaní (např „nafukovačku“). Máte-li karimatku, vezměte ji pro jistotu s sebou, kupovat je však speciálně nemusíte - nějaké mám, ale nevyjdou pro všechny. Vezměte si své spacáky nebo deky a polštářky.

3/ STRAVOVÁNÍ

 • Páteční večeři bychom zvládli na místě, předpokládám, že děti opět nepohrdnou špagetami s kečupem a sýrem jako minule.
 • K sobotní snídani mne inspirovala jedna z maminek, která se nabídla, že by upekla buchty, pokud je mezi Vámi takových více, budeme rádi, když by se snídaně a svačinky daly dohromady z příspěvků nebo z pekařských výrobků maminek. Bereme sladké i slané!!! J.
 • V sobotu máme opět domluvený v místní restauraci, „U Sojků“. S majitelkou jsem domluvená, že si děti mohou objednat sýr nebo kuřecí řízek a přílohu brambory nebo hranolky. U internetové přihlášky budou možnosti, kdo by si co přál. Toto potřebuji vědět předem, aby si v restauraci připravili suroviny.
 • K sobotní večeři bych zajistila pizzu, pro ty, co ji nemusí, jinou alternativu dle dohody.
 • Nedělní snídaně, pokud by snad nebylo dostatek „buchtiček“, zajistím dle dohody s dětmi.
 • Pitný režim: sirup + voda bude k dispozici po celý den, ráno čaj. Pokud by toto někomu nevyhovovalo, je nutné si přinést vlastní pití.

4/ ODPOČINKOVÁ ČINNOST: Aby se jen netancovalo, mám domluvenou i „odpočinkovou“ činnost. Již jsme vyráběli batikovaná trička a zdobili zrcátka, tentokrát jsem domluvila zdobení vánočních svíček a dekorací na vánoční stůl ubrouskovou technikou. Svíčky budu mít připravené, kamínky (umyté) - nejlépe větší placaté-různých velikostí) si můžete přinést. Nějaké budou k dispozici, ale nevím, jestli se mi podaří zajistit úplně pro všechny. V Boskovicích uvítaly děti před spaním také nějaké pěkné taneční filmy, trenérky si připravují i něco pěkného na dobrou noc do Bosy.

5/ NEDĚLE: Budeme končit mezi 12-13 hodinou, aby se děti dostaly na oběd domů.

POZOR!!! Pokud by byl zájem ze strany maminek vytvořit si také nějakou jednoduchou, ale efektivní dekoraci na vánoční stůl, dohodla bych s paní, která bude tvořit s dětmi, že by přišla i v neděli a připravila něco pro dospělé. Minimální počet zájemců je 5, cena by neměla přesáhnout 150 Kč. V případě zájmu bych upřesnila.

6/ CELKOVÁ CENA:

za celou akci vychází 450 Kč/dítě (včetně výroby vánoční dekorace, 2x večeře, 1x oběd).

Alternativy: 200 Kč pobyt PÁ-NE bez noclehu, stravy a výroby dekorací

100 Kč výroba dekorací - není povinné se zúčastnit

325 Kč pouze 2 dny se spaním

Alternativy jsou hlavně pro menší děti z MINI Chimney, které se obávají přenocovat. O prodloužení je možné se dohodnout podle situace až na místě.

7/ ZÁVĚREM (Ilona Brunová) – Přítomné budou obě trenérky Marcela Hendrychová a Sandra Dimitriadisová, které se budou věnovat dětem nejen při výuce, ale také v jejich volném čase a samozřejmě také já. Abych si mohla co nejlépe vše připravit předem, prosím všechny, kteří se zúčastní o vyplnění formuláře na stránkách www.chimney.cz, podle kterého budu objednávat obědy, počet dětí na ubytování, nakupovat potraviny na večeře, domlouvat zdobení svíček atd.

Co doporučuji vzít s sebou:

 • karimatku, nafukovačku + spacák nebo deku na spaní + polštářek (příp. „usínacího plyšáka“)
 • oblečení na trénink (na 2 dny) + obutí
 • Běžné oblečení + přezůvky do CVČ:
 • Tipy na oblečení: trička (dlouhý+krátký rukáv), svetřík–bunda, kamaše-punčochy, ponožky, kalhotky kalhoty (dlouhé+krátké), sportovní souprava
 • Něco na spaní (nemusí být pyžamo) – podle počasí
 • toaletní potřeby: kartáček, pasta, hřeben, gumičky, krémy, léky
 • ručník
 • lahve na pití (PET)
 • Hrníček na pití (na ranní čaj), příbor (na večerní špagety)
 • Deštník nebo pláštěnka v případě špatného počasí